ستارگان آکادمی فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی ایران

(رتبه‌های برتر آکادمی ما در کنکور کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی)

از سال 96 فعالیتمان را در حوزه ارشد فیزیک پزشکی و ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی آغاز کردیم. دغدغه اصلی ما از بین بردن نگرانی و اضطراب داوطلبین برای منابع مورد نیاز قبولی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی بود. چون در آن زمان هیچ منبع اختصاصی برای این رشته‌ها وجود نداشت. با داوطلبین زیادی صحبت کردیم و پای حرف دلشان نشستیم. نبود منبع مناسب برای یادگیری دروس مفهومی فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و فیزیک هسته‌ای؛ بزرگترین مشکل آن‌ها بود! منبعی که مخصوص رشته خودشان باشد، تست‌های کنکور خودشان را حل کند و مجبور نباشند منابع رشته‌های دیگر را مطالعه کنند. پس با یک گروه از رتبه‌های برتر، تامین هرآنچه که داوطلبین فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی نیاز دارند را شروع کردیم.

امروز با قطعیت می‌توانم بگویم به لطف خدا، هیچ موسسه‌ای به جز “آکادمی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی ایران” وجود ندارد که نیازهای داوطلبین رشته‌های فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی  را به صورت دقیق شناخته و آن‌ها را به عالی‌ترین شکل ممکن،پاسخ داده باشد! از تدریس‌های مفهومی دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و فیزیک هسته‌ای از پایه و به صورت مفهومی گرفته تا تحلیل و بررسی تک‌تک تست‌های کنکور سنوات گذشته این دو رشته، همه را در سطح بی‌نظیر و عالی پوشش داده‌ایم.

این موضوع فقط در حد حرف و ادعا نیست! به لطف خدا هر سال، علاوه بر رضایت افرادی که از پکیج‌های تدریس مفهومی دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و هسته‌ای و اطلس ویدئویی سوالات استفاده کرده‌اند، تعداد رتبه‌های برتر مجموعه ما هر ساله افزایش پیدا کرده است که کارنامه‌ و ویدئوهای برخی از این عزیزان را می‌توانید در ادامه ببینید.

توجه داشته باشید که تمامی عزیزانی که کارنامه‌ی آن‌ها را در ادامه می‌بینید از آموزش‌های آکادمی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی ایران استفاده کرده‌اند. رتبه درج شده در زیر هر عکس، رتبه کل این عزیزان است. واضح است که رتبه در سهمیه هریک قطعاً رتبه بهتری است، اما در اینجا رتبه کل را درج کرده‌ایم تا بدون تاثیر سهمیه باشد.

در ادامه می‌تونید صدای بعضی از رتبه‌های برتر ما رو بشنوید و یا کارنامه قبولی رتبه‌های برتر آکادمی را ببینید:

رتبه 5 فیزیک پزشکی 99
رتبه 17 فیزیک پزشکی 99
رتبه 20 فیزیک پزشکی 99
رتبه 27 فیزیک پزشکی99
رتبه 29 فیزیک پزشکی 99
رتبه 36 فیزیک پزشکی 99
رتبه 38 فیزیک پزشکی سال 99
رتبه 49 فیزیک پزشکی سا ل99
فیزیک پزشکی کاشان 98
رتبه 4 کنکور فیزیک پزشکی 97
رتبه 5 فیزیک پزشکی 97
رتبه یازده فیزیک پزشکی 97

اگر می‌خواهید شما هم جز رتبه‌های برتر کنکور سال آینده باشید و به زودی کارنامه خود را در این صفحه ببینید، همین الان با پکیج‌های تدریس مفهومی ما در دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و هسته‌ای و اطلس ویدئویی سوالات شروع کنید!