رتبه های برتر فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی

ستارگان آکادمی فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی ایران

همیشه ادعا کرده‌ایم که منابع و آموزش‌های ما، بهترین انتخاب برای افرادی است که رتبه‌های برتر کنکور را می‌خواهند!

به لطف خدا علاوه بر رضایت افرادی که از پکیج‌های تدریس مفهومی دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و هسته‌ای، اطلس ویدئویی سوالات و بانک تست استفاده کرده‌اند، هرساله تعداد رتبه‌های برتر مجموعه ما افزایش پیدا کرده است که کارنامه‌ و ویدئوهای برخی از این عزیزان را می‌توانید در ادامه ببینید.

تمامی عزیزانی که کارنامه‌ی آن‌ها را در ادامه می‌بینید از آموزش‌های آکادمی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی ایران استفاده کرده‌اند. رتبه درج شده در زیر هر عکس، رتبه کل این عزیزان است. واضح است که رتبه در سهمیه هریک قطعاً رتبه بهتری است، اما در اینجا رتبه کل را درج کرده‌ایم تا بدون تاثیر سهمیه باشد.

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1402

برای مشاهده نمونه آموزش‌های ما، اینجا کلیک کنید!

رتبه یک فیزیک پزشکی
رتبه یک رادیوبیولوژی سال 1402
رتبه دو کل فیزیک پزشکی 1402
رتبه 2 تصویربرداری پزشکی سال 1402
رتبه 14 فیزیک پزشکی
کارنامه رتبه 6 تصویربرداری پزشکی

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1401

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1400

رتبه 4 کنکور فیزک پزشکی سال 1400
رتبه 7 کنکور فیزیک پزشکی 1400
رتبه های برتر کنکور فیزیک پزشکی
کارنامه های رتبه برترهای کنکور فیزیک پزشکی
رتبه های برتر کنکور تصویربرداری پزشکی
ارشد فیزیک پزشکی
بهترین منبع ارشد فیزیک پزشکی
کنکور ارشد فیزیک پزشکی
قبولی ارشد تصویربرداری پزشکی

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1399

رتبه 5 فیزیک پزشکی 99
رتبه 17 فیزیک پزشکی 99
رتبه 20 فیزیک پزشکی 99
رتبه 27 فیزیک پزشکی99
رتبه 29 فیزیک پزشکی 99
رتبه 36 فیزیک پزشکی 99
رتبه 38 فیزیک پزشکی سال 99
رتبه 49 فیزیک پزشکی سا ل99

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1398

فیزیک پزشکی کاشان 98

رتبه های برتر ما در کنکور سال 1397

رتبه 4 کنکور فیزیک پزشکی 97
رتبه 5 فیزیک پزشکی 97
رتبه یازده فیزیک پزشکی 97

اگر می‌خواهید شما هم جز رتبه‌های برتر کنکور سال آینده باشید و به زودی کارنامه خود را در این صفحه ببینید، همین الان با پکیج‌های تدریس مفهومی ما در دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و هسته‌ای و اطلس ویدئویی سوالات شروع کنید!

راز این نتایج شگفت انگیز و اینهمه رتبه برتر در هر کنکور چیه؟

از سال 96 فعالیتمان را در حوزه ارشد فیزیک پزشکی و ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی آغاز کردیم. دغدغه اصلی ما از بین بردن نگرانی و اضطراب داوطلبین برای منابع مورد نیاز قبولی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی بود. چون در آن زمان هیچ منبع اختصاصی برای این رشته‌ها وجود نداشت.

با داوطلبین زیادی صحبت کردیم و پای حرف دلشان نشستیم. نبودِ منبع مناسب برای یادگیری دروس مفهومی فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و فیزیک هسته‌ای؛ بزرگترین مشکل آن‌ها بود! منبعی که مخصوص رشته خودشان باشد، تست‌های کنکور خودشان را حل کند و مجبور نباشند منابع رشته‌های دیگر را مطالعه کنند. پس با یک گروه از رتبه‌های برتر، تصمیم گرفتیم اختصاصاً روی رشته‌های فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی کار کنیم و هر آموزشی که نیاز دارند را با بالاترین کیفیت تدریس کنیم.

امروز با قطعیت می‌توانم بگویم به لطف خدا، هیچ موسسه‌ای به جز “آکادمی فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی ایران” وجود ندارد که نیازهای داوطلبین رشته‌های فیزیک پزشکی و فناوری تصویربرداری پزشکی  را به صورت دقیق شناخته و آن‌ها را به عالی‌ترین شکل ممکن،پاسخ داده باشد!

ابتدا با پکیج های تدریس مفهومی دروس فیزیک عمومی، ریاضی عمومی، فیزیک اتمی و فیزیک هسته‌ای از پایه و به صورت مفهومی آموزش داده‌ایم و شما را از هر منبع دیگری برای یادگیری بی نیاز کردیم.

سپس با حل تست های سنوات گذشته کنکور فیزیک پزشکی و تصویربرداری پزشکی به صورت فصل به فصل، یک منبع غنی به نام “اطلس ویدئویی سوالات” ایجاد کردیم تا بعد از مرور هر فصل، تستهای همان فصل را به صورت مفهومی یاد بگیرید.

برای تسلط 100% روی مطالب، ” بانک تست ” را ایجاد کردیم تا بتوانید تست‌های بیشتری برای هر فصل حل کنید و مطمئن باشید که این تست ها برای کنکور شما مناسب هستند.